Nacházíme se: úvodní »Jarní prázdniny 2016 - lyžařský tábor


Jarní prázdniny 2016 - lyžařský tábor


Již tradičně (letos 16. sezónu) pořádáme zimní lyžařské tábory na horách. Lyžařský tábor je určen pro všechny děti ve věku 6 - 17 let, tedy nejen pro děti navštěvující naši jazykovou školu. Obvykle se přibližně polovina dětí již zná z minulých táborů a polovina dětí jede poprvé, tedy kamarády si vytváří až na místě. Lyžařský tábor se koná během jarních prázdnin v termínu 28.2. - 5.3.2016 (jarní prázdniny 2016 pro Prahu 1 - 5, Jesenici u Prahy, Blansko, Brno, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny, Prostějov, Karviná) a v termínu 5.3. – 11.3.2016 (jarní prázdniny 2016 pro Prahu 6 - 10, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Nymburk, J. Hradec, Litoměřice, Děčín, Přerov, F. Místek). Místem pobytu pořádaného naší školou pro jarní prázdniny 2016 jsme vybrali Krkonoše s lyžováním na Černé hoře a v Peci pod Sněžkou.

Volná místa: ano

Jarní prázdniny - lyžařský tábor: KRKONOŠE/ hotel PROM***

Termín: 28.2. - 5.3.2016 a 5.3. - 11.3.2016

Místem pobytu je hotel Prom*** v krkonošském městečku Svoboda nad Úpou, přibližně 160 km od Prahy. Doprava naším luxusním autobusem je z Prahy a zpět.

Ubytování je ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením. Celková kapacita je 30 míst. Stravování probíhá 3 x denně (snídaně, obědy a večeře), pitný režim je zajištěn po celý den v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu.

Lyžování denně (jeden den je nelyžařský) ve Skiresortu Černá hora - Pec pod Sněžkou, který nabízí celkem 41 km sjezdovek.

Na Černé hoře je nová moderní šestisedačková vyhřívanálanovka s bublinou, která je zároveň nejrychlejší svého druhu v Česku. Areál Černá hora (Janské Lázně) je ale oblíbený i díky jediné osmimístné kabinkové lanovce v ČR nazvané ČERNOHORSKÝ EXPRESS. Z Černé hory vedou ty nejdelší, až tříkilometrové sjezdovky. Na trati obřího slalomu s časomírou (MS2) si je možné změřit svou rychlost. Areál nabízí i dvě dětské lokality (Sporty, Formánek) se zázemím.

Poloha střediska a moderní zasněžovací systém je garancí výborných sněhových podmínek. Skiresort Černá hora - Pec je dosažitelný do 5 minut skibusem, zastávka je přímo u hotelu Prom. Areál je vhodný pro naprosté začátečníky až super pokročilé lyžaře, případně snowboardisty. Lyžařské terény jsou vhodné rovněž pro začátečníky, protože jsou v areálu sjezdové tratě od „cvičných luk“ až po náročné sjezdovky. 

Během tábora budou děti rozděleny do tří lyžařských družstev (včetně snowboardistů) a budou vedeny svým vedoucím tak, aby se začátečníci naučili základům lyžování/ snowboardu a pokročilejší lyžaři se ještě více zdokonalili. Lyžovat se bude 4 hodiny denně dopoledne či odpoledne. Vzhledem ke slevám pro školy bude cena lyž. permanentky cca 1100,-Kč na celý pobyt (včetně 1 x večerního lyžování).


Nebude zapomenuto ani na běžkaře, snowboardisty (je možné mít sebou i pouze jenom snowboard), sáňkaře (bobisty) a další hry na sněhu.


Celodenní lyžování by pro děti bylo značně namáhavé a většina dětí je po čtyřech hodinách lyžování unavená. Proto kromě lyžování nabízíme dětem volbu mezi dvěma programy: volitelné zájmové kroužky a výuka angličtiny či kombinaci obou. Každý den budou dle zájmu a počasí vypisovány zájmové činnosti (např. tanec, malování, ruční práce, sebeobrana, bojová umění, zpěv, bobování, vycházka, výlet skibusem, hry na sněhu, návštěva krytého bazénu, ...), na které se děti budou den předem zapisovat.

 

Na každý večer je připraven pestrý zábavný program v podobě kvízů, diskoték, soutěží, scének apod. Pro zájemce je rovněž možné využít večerního lyžování. Jednou za pobyt většinou navštívíme i bazén.


Výuka angličtiny bude probíhat 1- 2 hodiny denně po skupinách (max. 10 dětí), do kterých budou rozděleny dle jejich pokročilosti v angličtině. Za účelem výuky každý účastník obdrží zdarma skriptum specielně vytvořené pro danou pokročilost .

Vedoucí (lektoři), kteří se o děti budou starat a vyučovat angličtinu jsou kvalifikovaní mladí absolventi VŠ, učí u nás angličtinu během školního roku a táborů se zúčastňují pravidelně. Kromě neformální výuky angličtiny zde děti prožijí týden her, sportu a zábavy, na každý večer je připraven zábavný program (opět s prvky angličtiny).

Cena zimního lyžařského tábora činí 3990,-Kč a zahrnuje ubytování, stravu, dopravu autobusem z Prahy (možno zastavit i na trase Praha - Mladá Boleslav - Jičín) a zpět, výuku angličtiny a lyžování, vedení kroužků, materiály k výuce, pedagogický a zdravotnický dohled, ceny do soutěží a odměny pro děti. Cena nezahrnuje lyž. permanentku (cca 1100,-Kč/ týden).

Přihlášky

Přihlášku na jarní prázdniny 2016 - lyžařský tábor je možné stáhnout z těchto stránek, v případě zájmu ji vyplňte a zašlete na naši adresu JŠ Perfect, Školská 26, Praha 1, 110 00 nebo emailem ( js.perfect@centrum.cz ). Se závaznou přihláškou na lyžařský tábor je nutné zaplatit zálohu 2000,- Kč buď v hotovosti v naší kanceláři ve Školské ul. 26, Praha 1 (kancelář otevřena každý čtvrtek 15.30 - 18.00) nebo na náš bankovní účet.

V případě jakýchkoliv dotazů volejte na naše telefonní čísla 603 908 606, 737 686 798 nebo nás navštivte osobně na adrese Jazyková škola Perfect, Školská 26, Praha 1, a to ve čtvrtek mezi 16. a 18. hodinou (po tel. domluvě). Rezervaci místa na jarní prázdniny 2016 Vám rádi uděláme na tel. 737 686 798 Ing. Pavel Smutný (hl. vedoucí) a na tel. 603 908 606 Ing. Jana Smutná.

Deník z minulého zimního lyžařského tábora a fotografie zde.

Přihlášky na jarní prázdniny - lyžařský tábor ke stažení zde

Informace k odjezdu na lyžařský tábor

Zdravotnický formulář na lyžařský tábor ke stažení zde

LETNÍ TÁBORY 2016

Kurz číslo Věk Termín
JT01 6 - 17 let 28.2. - 5.3.2016 3 990,- Kč Objednat
JT02 6 – 17 let 5.3. - 11.3.2016 3 990,- Kč Objednat