Nacházíme se: úvodní »Letní dětské tábory »Letní tábory - výukový program, vedoucí


Letní tábory - výukový program, vedoucí

 

Již od roku 1997 se věnujeme výuce dětí a pořádáme letní a zimní jazykové tábory pro děti 6 – 12 let a pro mládež 13 – 18 let a to jak pro naprosté začátečníky, tak i pro velmi pokročilé. Za léta naší práce máme mnoho cenných zkušeností s učením cizích jazyků i s prací s dětmi. Výuka je vedena tak, aby byla dynamická, živá a hravá; hlavně nesmí být nudná!!! V roce 2006 jsme poprvé pořádali velmi úspěšný letní jazykový tábor v Chorvatsku a od té doby pořádáme letní jazykové tábory až na výjimky v zahraničí u moře.

Tábor je pro děti malým anglickým světem, neboť aktivity, budovy a různá místa v táboře jsou pojmenována anglickými názvy, děti mají možnost ochutnat některá jídla typická pro anglickou (či americkou) kuchyni, zažijí některé akce, které jsou pořádány na táborech v Americe (Hawaii Night, Pizza Party, Den po zpátku) a to vše v překrásné přírodě Čech nebo i v zahraničí. Tím se snažíme maximalizovat nepřímé učení, které je vysoce efektivní a děti si vůbec neuvědomují, že se vlastně učí...

Kromě výuky angličtiny zde děti prožijí dny plné her, sportu a zábavy. Snažíme se zařazovat hodně sportu (aerobic, volejbal, fotbal, tenis, baseball, tanec, střelba...) a dalších aktivit (zpěv, malování, vycházky, ...). Začátečník se může naučit základům těchto her a dovedností, pokročilí se ještě více zdokonalit.

Výukový program:

Speciální výukový program je založen na motivaci dětí formou soutěží, her a odměn. Díky tomuto programu dosahujeme při výuce maximálního soustředění dětí, jejich zájmu o výuku a tím i jejich vynikajících výsledků. Využíváme převážně komunikativní metodiku výuky se zaměřením na praktické využití cizího jazyka. Při výuce je využívána audio - video technika, v některých případech i počítače. Výuka probíhá ráno 2 vyuč. hodiny a odpoledne 2 vyuč. hodiny, přičemž tábor je nasycen angličtinou po celý den. Děti jsou rozděleny do oddílů (1 oddíl = cca 10 dětí) dle věku a pokročilosti v angličtině. Jejich oddílový vedoucí je zároveň jejich lektorem. Učí se podle našich vlastních učebnic, které každý účastník dostává zdarma.

Vedoucí/ lektoři:

Všichni vedoucí jsou spolehliví a zodpovědní mladí lidé, kteří mají státní zkoušky z daného jazyka či jinou potřebnou kvalifikaci a zkušenosti s učením. Většinou se jedná o mladé absolventy VŠ, kteří u nás učí během školního roku a těchto akcí se zúčastňují pravidelně. Kromě jazyka zvládají nejrůznější sporty, které dělají aktivně (někteří na profesionální úrovni – tenis, tanec, aerobic, ...). Nejpokročilejší skupiny většinou vedou kvalifikovaní rodilí mluvčí.

NABÍDKA LETNÍ TÁBORY 2018